Адміністративний позов про визнання дій неправомірними та скасування незаконного рішення


До Білгород-Дністровського міськрайонного 
суду Одеської області
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Енгельса, 27 

Позивач: Васіліо Тетяна Миколаївна
Поштовий індекс 67700 м. Білгород-Дністровський
вул. Енгельса буд. 1 а
т. 09511111111

Відповідач:Білгород-Дністровська міська
рада Одеської області
Одеська обл.,м. Білгород-Дністровський, вул.
Леніна, буд. 56
Поштовий індекс: 67701
Конт. телефон: 04849-22444

Третя особа: Калина Надія Олександрівна,
Поштовий індекс 67700 м. Білгород-
Дністровський
вул. Енгельса буд. 1 а
засоби зв’язку не відомі 
Адміністративний позов
про визнання дій неправомірними та скасування незаконного рішення

29.09.2005 року Білгород-Дністровська міська рада Одеської області затвердила за підписом міського голови Чербаджи М.М. рішення  № 943-IV«Про затвердження матеріалів інвентаризації і проектів відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадянам України земельних ділянок на території м. Білгорода-Дністровського».
Згідно пункту 1.7. вказаного рішення були затверджені  матеріали інвентаризації, проекти відведення земельних ділянок та передала у приватну власність  громадянину Калина Надії Олександрівни земельну ділянку площею 0,0430 га за адресом: м. Білгород-Дністровський вул. Енгельса 1 А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
Вказане рішення є незаконним та підлягає скасуванню, оскільки видане на підставі підробленого документу та нижчевикладених фактів.
За адресом: м. Білгород-Дністровський вул. Енгельса 1 А розташована земельна ділянка на якої знаходяться будинки які належать Калина Надії Олександрівни, та меніВасіліогло Тетяні Миколаївні.
 У 2005 році гр. Калина Н.О. з метою отримання у приватну власність своєї частки земельної ділянки звернулась до Білгород-Дністровського міського відділу земельних ресурсів Держкомзему України, куди надала підроблений акт погодження меж земельної ділянки за адресом: м Білгород-Дністровський вул . Енгельса 1- а від 28.06.2005 року в якому стоїть мій підроблений підпис.
Калина Н.О. потрібно було узгодити вказані правовідношення зі мною як з сусідом, та я повинна була дати згоду на це поставивши свій підпис у вказаному акті погодження меж земельної ділянки. 
Остання з вказаним актом до мене не зверталась, його я не підписувала. 
За фактом підробки моєї підписи я звернулась до Білгород-Дністровського МВ ГУ МВС України в Одеській області де 03.12.2008 року було порушено кримінальну справу № 38200800641 за ч. 1 статті 358 КК України за фактом підробки документа. 
Згідно висновку експерта № 264 від 03.03.2009 року встановлено, що підпис від мого ім’я у вказаному акті погодження меж земельної ділянки за адресом: м Білгород-Дністровський вул. Енгельса 1- а від 28.06.2005 року виконано не мною, а другою особою з наслідуванням мого підпису. До теперішнього часу розслідування триває.
Однак Кална Н.О. встигла скористатись вказаним підробленим документом надавши його до Білгород-Дністровського міського відділу земельних ресурсів Держкомзему України, а потім до Білгород-Дністровської міської ради Одеської області. Вона ввила в оману останній орган та отримала вказане рішення, що дає їй дозвіл на отримання  у приватну власність  на її ім’я земельної ділянки площею 0,0430 га за адресом: м. Білгород-Дністровський вул. Енгельса 1 А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, згіднорішення  № 943-IV від 29.09.2005 року «Про затвердження матеріалів інвентаризації і проектів відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадянам України земельних ділянок на території м. Білгорода-Дністровського».
Відповідно до ч. 1 ст.6 Кодексу адміністративного судочинства України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.
Я вважаю, що мої права та інтереси порушені.
Відповідно до ч. 3 ст. 103 Земельного кодексу України власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані співпрацювати при вчиненні дій, спрямованих на забезпечення прав на землю кожного з них та використання цих ділянок із запровадженням і додержанням прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та охорони земель (обмін земельних ділянок, раціональна організація територій, дотримання сівозмін, встановлення, зберігання межових знаків тощо).
Відповідно статті 118 Земельного кодексу України « Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами».
«Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим.»
Відповідно до ч. 6 статті 118 Земельного кодексу України«громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею».
Відповідно до стаття 122 ЗК Українисільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.
Відповідно до ст. 152 ЗК України держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю.
2. Власник земельної ділянки або землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, і відшкодування завданих збитків.
3. Захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом:
а) визнання прав;
б) відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав, і запобігання вчиненню дій, що порушують права або створюють небезпеку порушення прав;
в) визнання угоди недійсною;
г) визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування;
ґ) відшкодування заподіяних збитків;
д) застосування інших, передбачених законом, способів.
Відповідно до ч. 5 ст. 158 ЗК України у разі незгоди власників землі або землекористувачів з рішенням органів місцевого самоврядування, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, спір вирішується судом.
Враховуючи викладене, керуючись, ст. ст. 103, 118, 122, 158 Земельного Кодексу України, ст. ст. 6, 104, 105, 106, 162 Кодексу адміністративного судочинства України,- 

Прошу:

1. Прийняти адміністративний позов до розгляду;
2. Визнати недійсним рішення Білгород-Дністровської міської ради Одеської області № 943-IV від 29.09.2005 року «Про затвердження матеріалів інвентаризації і проектів відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадянам України земельних ділянок на території м. Білгорода-Дністровського» в частині пункту 1.7. затвердження матеріалів інвентаризації, проектів відведення земельних ділянок та передачі у приватну власність  громадянину Калина Надії Олександрівни земельної ділянки площею 0,0430 га за адресом: м. Білгород-Дністровський вул. Енгельса 1 А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
3. Скасувати рішення Білгород-Дністровської міської ради Одеської області № 943-IV від 29.09.2005 року «Про затвердження матеріалів інвентаризації і проектів відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадянам України земельних ділянок на території м. Білгорода-Дністровського» в частині пункту 1.7. затвердження матеріалів інвентаризації, проектів відведення земельних ділянок та передачі у приватну власність громадянину Калина Надії Олександрівни земельної ділянки площею 0,0430 га за адресом: м. Білгород-Дністровський вул. Енгельса 1 А, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Додатки:
1. Копія адміністративного позову у 2 прим.;
2. Квитанція про сплату судового збору;
3. Копія квитанції про сплату судового збору 2 х прим.;
4. Копія паспорту Васіліо Т.М. у 3 прим;
5. Копія рішення Білгород-Дністровської міської ради Одеської області № 943-IV. у 3 прим;
6. Копія довідки з Держподат. адміністрації №17215 у 3 прим.;
7. Копія довідки з Держподат. адміністрації № 7595 у 3 прим.;
8. Копія постанови про поруш крим справи № 641 у 3 примірниках;
9. Копія висновку експерта №264 у 3 прим.;

«      ».04.2015р. _______________ Васіліо Т.М.