Адвокатський запит до поліції

Начальнику Приморського РВ ОМУ
ГУМВС України в Одеській області


Від імені і в інтересах:
Шелченко Яни Сергіївни, 01.01.1979 р.н.,
яка мешкає за адресою: Одеська область, Біляївський
район, с. Усатове, вул. Залізничників, 1/1
Тел. (095)11111111

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

На підставі договору про надання адвокатських послуг № 23/1 від 08.05.2015р. Шелченко Яна Сергіївна є нашим клієнтом.
13.05.2015р. Шелченко Яна Сергіївна направила заяву про злочин до Приморського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області. У своїй заяві Шевченко просить притягти до кримінальної відповідальності Крецу Світлану Трохимівну за ст. 189 та 355 Кримінального кодексу України.
До сьогоднішнього дня нам не відомі результати проведення перевірки фактів викладених у заяві, оскільки заявника не було сповіщено про це належним чином.
На підставі викладеного, просимо надати нам наступну інформацію:
1. Чи зареєстрована вказана заява про вчинення кримінального правопорушення в Приморському РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області? Якщо так, вкажіть номер та дату реєстрації.
2. Чи внесені данні про вчинення кримінального правопорушення за вказаним фактом в єдиний реєстр досудових розслідувань? Якщо ні, вкажіть причину.
3. Яке рішення було прийнято за результатами розгляду вказаної заяви? Якщо рішення вже було прийнято, до відповіді долучіть копію зазначеного рішення.

Відповідь на адвокатський запит прошу надіслати на адресу Шелченко Яни Сергіївни: 65000, Одеська область, Біляївський район, с. Усатове, вул. Залізничників, 1/11, та до Центру юридичної допомоги «Захист» за адресою: 65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, б. 44, офіс № 512 адвокату Зачепіло Олександру Вікторовичу тел. (098) 509-51-75.
Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі. 
Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До запиту додається:

1. Завірена копія ордеру про надання адвокатських послуг;
2. Завірена копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

З повагою!
Адвокат
Центру юридичної допомоги «ЗАХИСТ»   _________________ Зачепіло О.В. 

26.05.2015 року