Адвокатський запит до поліції щодо реєстрації заяви в ЄРДР

Начальнику Приморського РВ ОМУ
ГУМВС України в Одеській області
полковнику міліції
Овчаренко Василю Сергійовичу

Від імені і в інтересах:
Риба Костянтина
громадянина Сполучених Штатів Америки
який мешкає за адресою: Одеська область,
р-н Овідіопольський, смт. Таїрове, вул. Курортна, буд. 1/1
Тел. (066)1111111

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ
(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

На підставі договору про надання адвокатських послуг № 23/1 від 12.02.2015р. Костянтин Риба є нашим клієнтом.
17.03.2015р. Костянтином Риба до Генеральної прокуратури України була подина заява про злочин, яка була спущена за підслідністю до Приморського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області (вихідний номер Приморської районної прокуратури м. Одеса – 11р-15 від 27.04.2015р.).
У своїй заяві Риба просив притягти до кримінальної відповідальності осіб пов’язаних з банком Публічне акціонерне товариство «Імексбанк» за доведення банку до неплатоспроможності у відповідності до ст. 218-1 Кримінального Кодексу України.
До сьогоднішнього дня нам не відомі результати проведення перевірки фактів викладених у заяві, оскільки заявника не було сповіщено про це належним чином.

На підставі викладеного, просимо надати нам наступну інформацію:
1. Чи зареєстрована вказана заява про вчинення кримінального правопорушення в Приморському РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області? Якщо так, вкажіть номер та дату реєстрації.
2. Чи внесені данні про вчинення кримінального правопорушення за вказаним фактом в єдиний реєстр досудових розслідувань? Якщо ні, вкажіть причину.
3. Яке рішення було прийнято за результатами розгляду вказаної заяви? Якщо рішення вже було прийнято, до відповіді долучіть копію зазначеного рішення.

Відповідь на адвокатський запит прошу надіслати на адресу Риба Костянтина: 65000, Одеська область, р-н Овідіопольський, смт. Таїрове, вул. Курортна, буд. 1/1 та до Центру юридичної допомоги «Захист» за адресою: 65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, б. 44, офіс № 512 адвокату Зачепіло Олександру Вікторовичу тел. (098) 509-51-75.


До запиту додається:

1. Завірена копія ордеру про надання адвокатських послуг;
2. Завірена копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


Адвокат    _________________ Зачепіло О.В. 

26.05.2015 року