Адвокатский запрос на получение информации с базы данных полиции

До Головного Управління Національної Поліції в Одеській області
65014, м. Одеса, вул. Єврейська, буд 12

Від імені та в інтересах: С  Ірини Григорівни, 09.10.1990 р.н,
яка мешкає за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Марії Демченко, 3-тя Лінія, буд. 18 Б.
т. 0661111111


АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ
(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність») 

На підставі укладеної між нами угоди про надання адвокатських послуг, С  Ірина Григорівна, є клієнтом адвокату Зачепіло Олександра Вікторовича.
14.11.2013 року було розірвано шлюб між С  Іриною Григорівною та С  Михайлом Михайловичем, про що свідчить рішення Роздільнянського районного суду Одеської області від 4.11.2013.
Після розлучення, С  Михайло Михайлович спілкувався з донькою та відповідно з С  Іриною Григорівною. За час спілкування з дитиною, С Михайло Михайлович, неодноразово показував своє грубе ставлення до дитини, а саме: приходив у стані алкогольного сп’яніння, висловлювався ненормативною лексикою, влаштовував сварки, що у свою чергу негативно впливало на психічний та емоційний стан доньки, та про що неодноразово зверталась С  Ірина Григорівна з заявами до поліції. У зв’язку з вищевказаним С Ірина Григорівна хоче позбавити батьківських прав С  Михайла Михайловича.

Для захисту моєї клієнтки у цивільному процесі, та з метою з’ясування усіх обставин події, забезпечення об’єктивного та всебічного розслідування, просимо Вас надіслати на нашу адресу наступну інформацію:

- Чи притягався С Михайло Михайлович 24.11.1983 року народження до адміністративної та/або кримінальної відповідальності за вчинення адміністративного та/або кримінального правопорушення?
Зазначену інформацію прошу надіслати адвокату Зачепіло Олександру Вікторовичу тел. (050) 800-09-77 за адресою: 65012 м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, б. 44, офіс № 512.

Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі. 
Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відповідно до частині 2 ст.24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи, керівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, яким направлено адвокатський запит, зобов’язані не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом.

До запиту додається:
1.Копія ордеру про надання адвокатських послуг;
2.Копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю,
3.Копія Рішення Роздільнянського районного суду Одеської області від 04.11.2013 року.

«___»_______2016 року                                                                        Адвокат   Зачепіло О.В.