Зразок адвокатського запиту у господарському процесі

Директору Державного підприємства
Науково-технічного центру «Станкосерт»
Козловському Ярославу Антоновичу
65011, Одеська обл., місто Одеса,
провулок Онілової, будинок 16

Від імені і в інтересах:
Іноземного товариства з обмеженою відповідальністю
«Фриза Индастри», Свідоцтво про державну
реєстрацію № 0091370 от 29.12.2015г., адрес: Республіка
Білорусь, Брестська область, Брестський район, д. Тельми - 2,
вул. Промислова, д. 4, офіс 8, р/р 3012245145011 в філії ВАТ
«Белагропромбанк» - Брестське обласне управління
SWIFT BAPBBY2X, код банку 150501401,
адреса банку: Республіка Білорусь, Брестська область,
м. Брест, вул. Воровського, 11
Тел/факс: 8 (0162) 55-95-13

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ
(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

На підставі договору про надання адвокатських послуг № 23/2 від 15.02.2016р. Іноземне товариство з обмеженою відповідальністю «Фриза Индастри» є нашим клієнтом.
07.12.2015р. Вами був складений Акт аналізу причин виходу з ладу енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти» (минула назва «Фриза Индастри») від 07.12.2015р.
На сьогоднішній день в економічному суді Брестської області у Республіці Білорусь ведеться розгляд господарської справи за позовною заявою Іноземного товариства з обмеженою відповідальністю «Фриза Индастри» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Айсберг» ЛТД.  
На черговому засіданні судового розгляду, представник Товариства з обмеженою відповідальністю «Айсберг» ЛТД у якості обґрунтування своїх заперечень на позовну заяву Іноземного товариства з обмеженою відповідальністю «Фриза Индастри» надав до суду Акт аналізу причин виходу з ладу енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти» від 07.12.2015р.
З метою повного та всебічного розгляду справи та з’ясування усіх обставин, які мають значення для об’єктивного прийняття рішення, -

Прошу надати наступну інформацію:

1. Чи маєте Ви право робити Висновки щодо належної якості продукції? Якщо так, то разом з відповіддю надішліть підтверджуючі цю обставину документи та обґрунтуйте відповідь спираючись на діюче законодавство України;
2. У ході проведення аналізу причин виходу з ладу енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти», яким чином Ви пересвідчились у тому, що надана Вам продукція для проведення вказаного дослідження була вироблена саме Сумісним ТОВ «ИндустрияИти»? Разом з відповіддю на вказане питання надішліть підтверджуючі цю обставину документи;
3. Ким саме було проведене дослідження причин виходу з ладу енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти» та на якій підставі? Разом з відповіддю на вказане питання надішліть документи, якими підтверджується законність направлення Вами на дослідження енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти» в адресу суб’єкту дослідження?
4. Яким чином Вами було перевірено той факт, що суб’єкт дослідження енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти» має право робити висновки щодо належної якості продукції? Разом з відповіддю на вказане питання надішліть підтверджуючі цю обставину документи;
5. Чи має експерт провідний інженер Державного підприємства Науково-технічного центру «Станкосерт» І.Г. Чеглатонев належну кваліфікацію робити Висновки щодо причин виходу з ладу енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти»? Якщо так, разом з відповіддю надішліть підтверджуючі цю обставину документи та обґрунтуйте відповідь спираючись на діюче законодавство України.

Відповідь на адвокатський запит прошу надіслати до 24.02.2016р. на адресу: 65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, б. 44, офіс № 512 адвокату Зачепіло Олександру Вікторовичу тел. (098) 509-51-75.
Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі. 
Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До запиту додається:

1. Завірена копія ордеру про надання адвокатських послуг;
2. Завірена копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;
3. Копія Акту аналізу причин виходу з ладу енергозберігаючих штор для холодильних вітрин виробництва Сумісного ТОВ «ИндустрияИти» від 07.12.2015р..

З повагою!
Адвокат   _________________ Зачепіло О.В. 

18.02.2016 року