Зразок адвокатського запиту у кримінальному проваджені

До____________________________________
______________________________________
______________________________________
______________________________________

Від імені і в інтересах: 
Домброван Юрія Михайловича
65017, м. Одеса, вул. Тимошенко, 11
т. 0967562563

АДВОКАТСЬКИЙ ЗАПИТ

(в порядку ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»)

Домбров Ігор Михайлович є клієнтом Центру юридичної допомоги «Захист» на підставі укладеної між нами угоди про надання адвокатських послуг № 23/1 від 01.01.2016р.
Овідіопольським районним судом Одеської області розглядається кримінальне провадження № 496/4232/14-к за обвинуваченням Домброва Ігора Михайловича у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 КК України.
З метою повного на всебічного розгляду вказаної справи, прошу надати таку інформацію:
1. Який діагноз був поставлений Домбровій Наталії Павлівні, 01.10.1969 р.н., яка мешкає за адресою: Біляївський р-н, с. Дачне, вул. Першотравнева, 11, у зв’язку з її зверненням 11.11.2013р. по факту спричинення їй тілесних ушкоджень?

Разом з відповіддю на вказане питання прошу направити копії журналу реєстрації та (або) обліку, в якому зазначена вказана інформація.

Для полегшення пошуку зазначеної інформації інформуємо Вас, що 11.11.2013р. на виклик Домброван Наталії Павлівни виїжджав фельдшер Анднін П.Ю.  

Зазначену інформацію прошу надіслати до 16.02.2016р. шляхом видачі належних документів Домброву Ігорю Михайловичу нарочно.

Прошу взяти до уваги, що однією з гарантій адвокатської діяльності є заборона перешкоджати її здійсненню (п.1 ст.23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»), порушення якої містить ознаки злочину проти правосуддя та тягне кримінальну відповідальність, встановлену ст. 397 Кримінального кодексу України (Втручання в діяльність захисника чи представника особи), - до трьох років позбавлення волі. 
Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, на запит адвоката, тягне за собою накладення штрафу в розмірі від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних розмірів доходів громадян згідно зі ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

До запиту додається:

1. Завірена копія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю;
2. Завірена копія ордеру про надання адвокатських послуг;
З повагою!
Адвокат
Центру юридичної допомоги «Захист» ____________ Зачепіло О.В.

14.02.2016 року