Ходатайство о перенаправлении дела по месту жительства

До Київського районного суду м. Одеси
(Судді Чванкіну С.А.)

Від: Г  Вікторії Ігорівни, 
яка мешкає за адресою:  67661, Одеська область,
Білгород-Дністровський район, с. Олексіївка, вул. 8-го Березня, буд. 1
т. 06311111111111
адреса для листування: 65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 44/512

Справа № 520/15539/16-п

Клопотання
про перенесення розгляду справи за місцем проживання 

У Вашому провадженні знаходиться справа № 521/17740/16-п про притягнення мене до адміністративної відповідальності за фактом вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП.
Відповідно ч. 1 ст. 268 КУпАП особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право заявляти клопотання.
Відповідно до ч. 1 ст. 276 КупАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Як видно з матеріалів справи, місце вчинення правопорушення, в якому мене обвинувачують, збігається з місцем складення стосовно мене протоколу про вчинення адміністративного правопорушення. Дана територіальна одиниця значно віддалена від місця мого проживання. Термін мого подальшого перебування в місцевості, де складено протокол, досить обмежений, а розгляд справи на даний час унеможливлюється необхідністю скористатися правовою допомогою (про що заявлено клопотання). Повторний приїзд на розгляд справи до даної місцевості значно ускладнений територіальною віддаленістю та суворою трудовою дисципліною за місцем роботи. У зв’язку з цим моя явка на розгляд справи може стати взагалі неможливою, що значно ускладнить своєчасність розгляду справи. А в разі розгляду справи за моєї відсутності з поважних причин будуть порушені принципи повноти, всебічності та об’єктивності розгляду справи.
Для таких та інших подібних випадків законодавцем створено норму – ч. 2 ст. 276 КУпАП, згідно з якою справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121-126, 127-1-129, ч. 1, 2, 3 та 4 статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.
Таким чином, із урахуванням зазначених обставин, розгляд справи про адміністративне правопорушення буде доречніше здійснити за місцем мого проживання, що в повній мірі відповідатиме завданням забезпечення всебічного, повного і об’єктивного з'ясування обставин по справі. Враховуючи викладене, керуючись ч. 1 ст. 268, ч. 2 ст. 276 КУпАП

ПРОШУ:

1. Долучити дане клопотання до матеріалів справи про адміністративне правопорушення № 520/15539/16-п.
2. Розгляд даної справи про адміністративне правопорушення здійснювати за місцем мого проживання/за місцем реєстрації автомобіля.
3. Про дату, час та місце розгляду справи попередньо повідомити письмово та в телефонному режимі, відповідно до чинного законодавства.
«___»_________2016 року                             ______________                               Г В.І.