Клопотання про закриття адміністративної справи по ДТП

До Іллічівського міського суду
Одеської області
            Судді Ледньовій  Т.В.

Від адвоката:
Єлісєєва Дмитро Олексійовича
м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 44/512
т. 050 631 07 12

в інтересах:
Залеліна Івана Валерійовича
Мешкає: м. Одеса, вул.  Тульська, 1

Клопотання
про закриття адміністративного провадження

В Вашому провадженні знаходиться справа№ 501/4884/15-п про притягнення до адміністративної відповідальності Залеліна Івана Валерійовича за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
Відповідно ч. 2 ст. 38 КУпАПякщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені участині третій цієї статті.
Відповідно  п. 7 ст.247КУпАП «Обставини, що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення »
«Провадження в справі про  адміністративне  правопорушення  не може бути  розпочато,  а  розпочате  підлягає  закриттю  за  таких обставин:
7) закінчення на момент розгляду справи  про  адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу;»

У зв’язку з тим, що сплинув строк накладення адміністративного стягнення відповідно до п. 7 ст. 274 КУпАП,-

Прошу суд:

Закрити адміністративне провадження по справі № 522/24871/15-п про притягнення до адміністративної відповідальності Забеліна Івана Валерійовича за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.


«   »____________2016р.                                                                           представник Забеліна І.В.
                                                                                                                адвокат Єлісєєв Д.О.