Клопотання про залишення позовної заяви без руху

До Київського  районного суду м. Одеси
(Судді Луняченко В.О.)

По справі Тимофеєва Дениса Віталійовича до
Пилидецької Антоніни Олексіївни про стягнення
матеріальної шкоди внаслідок ДТП

Справа № 520/2988/16-ц

Від відповідача:
Пилидецької Антоніни Олексіївни, 
65113, м. Одеса, вул. Академіка Корольова 11/111

Заява
про залишення позовної заяви без руху

В Вашому провадженні знаходиться цивільна справа № 520/2988/16-ц за позовною заявою Тимофеєва Дениса Віталійовича  до Пилидецької Антоніни Олексіївни про стягнення матеріальної шкоди в наслідок ДТП.
Відповідно до п.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України, має залишити позовну заяву без руху. У позовній заяві позивачем було порушено низку вимог, а саме:

1. Відповідно до ч.2 п.2 ст.119 в позовній заяві обов’язково має вказуватись повне ім’я (найменування) позивача і відповідача, а також ім’я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання або місцезнаходження, поштовий індекс, номер засобів зв’язку, якщо такий відомий. Відповідно до позовної заяви позивачем не вказаний точний індекс, який відповідає місцю проживання або місцезнаходження, як позивача, так і відповідача.
2. Відповідно до вищевказаної норми, позивачем не було вказано номер засобів зв’язку, також не було вказано, що такі відомості позивачеві не відомі. Хоча, представникові позивача була відома така інформація, оскільки вона неодноразово здійснювала дзвінки з погрозою до мене та мого чоловіка.
3. Відповідно до ч.2 п.4 ст.119 позовна заява повинна містити інформацію про ціну позову щодо вимог майнового характеру, але позивач проігнорував дану норму і не вказав ціну позову.
На підставі вищевикладеного, -

Прошу:
Залишити позовну заяву Тимофеєва Дениса Віталійовича  до Пилидецької Антоніни Олексіївни за цивільною справою № 520/2988/16-ц про стягнення матеріальної шкоди внаслідок ДТП без руху.

«___» ________________ 2016 р.      _______________                          Пилидецька А.О