Зразок клопотання про зобов'язання надати оригінали документів до суду

До Київського районного суду м. Одеси

Відповідач: Дунак Віктор Іванович,
мешк.: 65038, м. Одеса вул. Фонтанська дорога 
буд.111/1
тел.: 06711111111

Клопотання

На розгляді Київського районного суду м. Одесизнаходиться цивільний позов Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк» до мене, Ватієць Олени Петрівни та Репула Владислава Сергійовича про стягнення з нас суми заборгованості за кредитним договором, процентів нарахованих за користування кредитом та пені.
Згідно з ч. 2 ст. 64 ЦПК України:
«2. Письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, має право вимагати подання оригіналу.»
У зв’язку з тим, що 14.04.2015р. до Київського районного суду м. Одеси мною була подана позовна заява до Публічного акціонерного товариства «УкрСиббанк», Ватієць Олени Петрівнита третьої особи Репула Владислава Сергійовича про визнання договору поруки заключного між мною, Публічним акціонерним товариством «УкрСиббанк» та Ватієць Оленою Петрівною, який забезпечує виконання Кредитного договору № 215-08 МК заключного між Ватієць Оленою Петрівною та Публічним акціонерним товариством «УкрСиббанк», недійсним на підставі того, що невстановленою особою було підроблено мій підпис у договорі поруки, на підставі ч. 2 ст. 64 ЦПК України,-

Прошу:

1. Зобов’язати Позивача надати оригінал договору поруки № 227-08 П МК від 30.03.2006 року, украдений між мною,Публічним акціонерним товариством «УкрСиббанк» та Ватієць Оленою Петрівною до суду для ознайомлення сторонами по справі у залі судового засідання.

15.04.2015 року                                __________________                                    Дунак В.І.