Зразок письмових пояснень при ДТП

До Київського районного суду м. Одеси
(Судді Іванчук В.М.)

Справа № 520/2847/16-п

Від:
Кілко Олени Василівни,
65007, м. Одеса, пер. Ватманський, 22
т. (099)-188888888


Пояснення

10 лютого 2016 року близько 19 години 30 хвилин у м. Одеса на круговому перехресті вул. Академіка Корольова та вул. Академіка Глушко я керувала автомобілем «Део» д.н.з. ВН 7737 СІ  і рухалась по вул. Академіка Корольова зі сторони вул. Левітана в сторону вул. Академіка Вільямса, перетинаючи на круговому перехресті вул. Академіка Глушко.
При русі на перехресті я включила лівий показник повороту і рухалася ближче до лівої смуги для руху по колу, при цьому швидкість мого автомобіля була приблизно 25-35 км/год. Під час руху, позаду з права, я почула звук різкого гальмування, що мене дуже налякав. Я відразу ж почала гальмувати, вивернула кермо вліво і зупинилась.  При цьому рух мого автомобіля був направлений на вул. Архітекторську. Обернувшись, я побачила наступне: автомобіль «Хюндай» д.н.з. ВН 9289 ЕМ, який був під керуванням водія Костандакі Юрія Олександровича, зіткнувся з автомобілем «Форд» д.н.з. ВН 6358 СІ під керуванням водія Риндича Сергія Володимировича, рухаючись по вул. Академіка Глушко. Потерпілих при зіткненні не було, щодо транспортних засобів, то автомобіль «Хюндай» отримав пошкодження переднього бамперу з правої сторони, вм’ятину переднього лівого крила. Автомобіль «Форд» отримав пошкодження передньої лівої фари, переднього лівого крила та переднього бампера з лівої сторони. Підстав вважати, що учасники ДТП були у стані алкогольного сп’яніння немає. Але після зіткнення водій автомобіля «Хюндай» вів себе дуже агресивно та неадекватно щодо мене та моєї дитини.
Я вважаю, що моєї вини у вчиненні ДТП немає, так як у моїх діях не має складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки, в ході проїзду мною перехрестя з круговим рухом я впевнилась в тому, що шлях для руху безпечний. Я жодним чином не створювала перешкод для руху водію автомобіля «Хюндай». При виїзді на перехрестя я бачила наближення цього автомобіля, проте дистанція між нашими автомобілями дозволяла проїхати перехрестя не створюючи небезпеку для вказаного автомобіля. З яких причин відбулося зіткнення автомобілів «Хюндай»  та  «Форд» мені не відомо.

«___»__________ 2016 року                             _______________         Кілко О.В.