Зразок заперечення проти позову про стягнення аліментів

До Суворовського районного суду м. Одеси
65003, м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 28-А

Позивач: Корж Ольга Сергіївна
місцепроживання:
65055, м. Одеса, вул. Коровицького, 11
м.т.: (067) 1111111111

Відповідач: Кок Андрій Вікторович
місцепроживання:
67213, Одеська область, Іванівський район,
смт. Радісне, вул. Шевченко, 1111
м.т.: (095) 111111111

справа № 523/11377/14 (суддя Н.В. Виноградова)
 
ЗАПЕРЕЧЕННЯ ПРОТИ ПОЗОВУ
про стягнення аліментів на утримання дитини

На розгляді Суворовського районного суду м. Одеси знаходиться цивільна справа за позовом Корж Ольги Сергіївни до мене про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.
Ознайомившись із позицією Позивача що викладена в її позовній заяві, та вимогою щодо стягнення щомісячно з мене аліменти на користь Позивача на утримання дитини: сина – Кок Миколи Андрійовича, 20.03.1999р.н., до досягнення ним повноліття (до 20.03.2017р.) в твердій грошовій сумі 1500 гривень, вважаю, що зазначена вимога не може бути задоволена, а факти викладені в позовній заяві, не відповідають фактичним обставинам справи та нормам чинного законодавства України виходячи з наступного:
1. Стосовно тверджень Позивача, що я жодного утримання на дитину не надаю слід вказати наступне:
Після розірвання шлюбу з Позивачем, я продовжував надавати моєму сину матеріальну допомогу, але, звісно, ніяких розписок я з колишньої дружини я не брав. Єдині грошові суми, переказ яких документально підтверджений, це гроші, які я переказував сину на кредитну картку банку «ПриватБанк», однак до цього часу в мене збереглися лише дві квитанції переказу грошей (копії додаються).
Усі заяви Позивача та викладені нею доводи стосовно того, що жодної матеріальної допомоги на утримання дитини я не надаю, не відповідає обставинам справи, а відповідно й вимога Позивача про стягнення аліментів взагалі є надуманою та передчасною, оскільки це мій рідний син, якого я люблю і буду матеріально допомагати не залежно від того чи буде рішення суду чи ні.
2. Щодо тверджень Позивача стосовно того, що я не здійснюю догляд за сином, слід зазначити наступне:
Дане твердження Позивача не відповідає дійсності, оскільки син перебуває зі мною лише тоді, коли Позивач сама дозволяє йому знаходитися разом зі мною. Я завжди сам бажаю постійно бути разом зі своєю дитиною. Мій син завжди хотів бути поруч зі мною також, однак, останнім часом син став емоційно віддалятися від мене. Я підозрюю, що це результат постійного дискредитування мене в очах сина, яке умисно вчиняється Позивачем.
Шановний суд, все що я хочу це те, щоб при вирішенні даного спору, була також взята до уваги моя думка при прийнятті рішення, оскільки я вважаю, що на сьогоднішній день, я знаходжусь також в дуже важкому моральному та матеріальному становищі, допомагаю своїм непрацездатним батькам, які є пенсіонерами.
Крім того, я намагаюсь облаштувати своє власне особисте життя. У теперішній час я перебуваю у цивільному шлюбі, та в моєї теперішньої цивільної дружини Гузікової Алли Павлівни є малолітній син Гузіков Ілля Миколайович, 04.09.2004р.н., та сама дружина є безробітною. Таким чином, окрім моїх непрацездатних батьків, я мою на утриманні ще цивільну дружину та її малолітнього сина.
3. Щодо тверджень Позивача стосовно того, що стан мого матеріального становища позволяє мені сплачувати аліменти у розмірі 1500 гривень щомісячно, слід зазначити наступне:
У теперішній час, я не працевлаштований та постійного заробітну в мене нема. Моїх вкрай малих та не регулярних заробітків вистачає лише на їжу та предмети першої необхідності. Слова Позивача про мій, нібито, добрий матеріальний стан є відвертою брехнею, та не відповідають дійсності.
Існують також багато інших додаткових підстав, які можуть вплинути на рішення суду, але це не стосується предмета даного спору.
Максимальна грошова сума аліментів, яку я можу надавати Позивачеві становить 400 гривень на місяць.
Враховуючи все вище викладене, та у відповідності до ст.ст. 4, 27 ЦПК України,

Прошу:

1. У задоволенні позовних вимог Позивача відмовити;
2. При прийнятті рішення, взяти до уваги викладені обставини, додані до заперечення документи та мою позицію стосовно стягнення з мене аліментів на користь Позивача на утримання дитини у твердій грошовій сумі у розмірі 400 гривень щомісячно.

Додатки:

1. Копія заперечення;
2. Копія акту про сумісне проживання у 2 примірниках;
3. Копія довідки у 2 примірниках;
4. Копії пенсійних посвідчень батьків у 2 примірниках;
5. Копія паспорту та коду Гузікової А.П. у 2 примірниках;
6. Копія трудової книжки Кок А.В. у 2 примірниках;
7. Копія паспорту та коду Кок А.В. у 2 примірниках;
8. Копія свідоцтва про народження Гузікова І.М. у 2 примірниках;
9. Копії квитанцій у 2 примірниках.

18.09.2014р. А.В. Кок