Заява про проведення розгляду справи за моєю присутністю

До Малиновського районного суду м. Одеси
(Суддя Гарський О.В.)
65033, м. Одеса, вул. Василя Стуса, буд. 1 А

Від: С Олександра Олександровича,
який мешкає за адресою:
65098, м. Одеса, вул. Виїздна, буд. 1
т. 050-800-09-77

Адреса для листування: 65012, м. Одеса,
вул. Велика Арнаутська, 44/512

Справа № 521/17740/16-п

Заява

У Вас на розгляді перебуває справа № 521/17740/16-п про притягнення С Олександра Олександровича до адміністративної відповідальності за фактом вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Відповідно до ст. 268 КУпАП передбачено, що особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи. 
На підставі викладеного вище, -

ПРОШУ:

Провести розгляд справи про адміністративне правопорушення № 521/17740/16-п про притягнення С Олександра Олександровича до адміністративної відповідальності за фактом вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП за обов’язкової участі мене та мого представника.


«__»_____________2016р.                          _________________                              С О.О.