Заява про виконання ухвали суду


Начальнику  Київського ВП ГУНП в Одеській області 
65080, м. Одеса, вул. АкадемікаФілатова, 15-А

Від: Архип Анни Володимирівни
яка мешкає за адресою: 65049, м. Одеса, вул. Обільна,буд. 1
тел. 050-11111111


ЗАЯВА

19.09.2016 року мною, до Київського ВП ГУНП України в Одеській області, поштою було подана заява про вчинення відносно мене кримінального правопорушення. В своїй заяві я просила внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення Василь Олександром Дмитровичем кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.289 Кримінального Кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою», притягнути до кримінальної відповідальності Васильєва Олександра Дмитровичаза вчинення  кримінальне правопорушення, передбаченого передбаченого ч.1 ст.289 Кримінального Кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою».
Однак посадовими особами Київського ВП ГУНП в Одеській області, зазначена у моїй заяві інформація не була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Після чого, я звернулась до слідчого судді Київського районного суду м. Одеси зі скаргою визнати бездіяльність посадових осіб Київського ВП ГУНП України в Одеській області незаконною та зобов’язати їх внести відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань по моїй заяві про вчинення відносно мене кримінального правопорушення та провести повний та всебічний розгляд  моєї заяви у відповідності з Кримінально процесуальним кодексом України.
04.10.2016 року слідчим суддею Київського районного суду м. Одеси Іванчуком В.М. мою скаргу було задоволено і відповідно до ухвали, суд зобов’язав посадових осіб Київського ВП ГУНП в Одеській області  внести відомості по моїй заяві до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У зв’язку з вищевикладеним,-

ПРОШУ:
1. Виконати ухвалу судді Київського районного суду м. Одеси від 04.10.2016 року шляхом внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за моєю заявою про вчинення Василь Олександром Дмитровичем кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.289 Кримінального Кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою».
2. Притягнути до кримінальної відповідальності Василь Олександра Дмитровичаза вчинення  кримінальне правопорушення, передбаченого передбаченогоч.1 ст.289 Кримінального Кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом з будь-якою метою».
3. Повідомити мене письмово, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження.

Додатки:
1. Копія заяви про вчинення відносно мене кримінального правопорушення;
2. Оригінал ухвали від 04.10.2016 року.


 «__»_________2016р _________________ Архип А.В.