Заява про заміну судді

До Київського районного суду м. 
Одеса 

Від: Гумен Любові Дем’янівни, яка
мешкає за адресою: м. Одеса, вул. Ак.
Глушко, буд.1, кв. 1
Т. 097-41111111ЗАЯВА

10.06.2016 року поштою, мною на адресу Київського районного суду м. Одеса було направлено позовну заяву.
15.06.2016 року автоматизованою системою документообігу суду моїй заяві присвоєно єдиний унікальний номер справи 520/7070/16-ц, а суддею обрано Реву С.В. 
З метою встановити дату судового розгляду я звернулась до канцелярії суду, від посадових осіб я дізналась, що суддя Рева С.В. перебуває у відпустці. На наступне моє звернення отримала відповідь, що суддя на лікарняному.
Станом на теперішній час справа не була призначена до розгляду.
Ч. 1 ст. 118 ЦПК України передбачає, що позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції, де вона реєструється та не пізніше наступного дня передається визначеному судді.
Відповідно до ч. 4 ст. 122 ЦПК України питання про відкриття провадження у справі або про відмову у відкритті провадження у справі суддя вирішує не пізніше трьох днів з дня надходження заяви до суду або закінчення строку, встановленого для усунення недоліків, та не пізніше наступного дня після отримання судом у порядку, передбаченому частиною третьою цієї статті, інформації про місце проживання (перебування) фізичної особи.
Згідно ч. 1 ст. 157 ЦПК України суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця.

На підставі вищевикладеного, - 

ПРОШУ:

1. Передати справу 520/7070/16-ц за позовом Гумен Л.Д. до ПАТ СК «Альфа Страхування» на новий розподіл автоматизованою системою документообігу суду з метою обрання нового судді по справі.
2. Повідомити мене письмово про результати розгляду моєї заяви.01.07.2016 року                     _____________________________          Л.Д. Гумен