Заява про заміну судді

До Київського районного суду м. 
Одеса 

Від: Гумен Любові Дем’янівни, яка
мешкає за адресою: м. Одеса, вул. Ак.
Глушко, буд.1, кв. 1
Т. 097-41111111



ЗАЯВА

10.06.2016 року поштою, мною на адресу Київського районного суду м. Одеса було направлено позовну заяву.
15.06.2016 року автоматизованою системою документообігу суду моїй заяві присвоєно єдиний унікальний номер справи 520/7070/16-ц, а суддею обрано Реву С.В. 
З метою встановити дату судового розгляду я звернулась до канцелярії суду, від посадових осіб я дізналась, що суддя Рева С.В. перебуває у відпустці. На наступне моє звернення отримала відповідь, що суддя на лікарняному.
Станом на теперішній час справа не була призначена до розгляду.
Ч. 1 ст. 118 ЦПК України передбачає, що позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції, де вона реєструється та не пізніше наступного дня передається визначеному судді.
Відповідно до ч. 4 ст. 122 ЦПК України питання про відкриття провадження у справі або про відмову у відкритті провадження у справі суддя вирішує не пізніше трьох днів з дня надходження заяви до суду або закінчення строку, встановленого для усунення недоліків, та не пізніше наступного дня після отримання судом у порядку, передбаченому частиною третьою цієї статті, інформації про місце проживання (перебування) фізичної особи.
Згідно ч. 1 ст. 157 ЦПК України суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця.

На підставі вищевикладеного, - 

ПРОШУ:

1. Передати справу 520/7070/16-ц за позовом Гумен Л.Д. до ПАТ СК «Альфа Страхування» на новий розподіл автоматизованою системою документообігу суду з метою обрання нового судді по справі.
2. Повідомити мене письмово про результати розгляду моєї заяви.



01.07.2016 року                     _____________________________          Л.Д. Гумен