Заявление о преступлении ст. 355 УК Украины

Приморського ВП м. Одеси ГУНП 
65026, м. Одеса, вул. Грецька, буд. 42

Від: М Ольги Борисівни
65039, м. Одеса. вул. Семінарська, буд. 1/1 кв. 1
т. +38(067)1111111111

Адреса для листування: 65012, м. Одеса, 
вул. Велика Арнаутська, буд. 44, оф. 512

ЗАЯВА
про вчинення кримінального правопорушення

Я, громадянка України, М Ольга Борисівна, 10.01.1972 року народження, повідомляю про наступне:
Я є старшим викладачем кафедри «Економічних систем і управління інноваційним розвитком» у Одеському національному політехнічному університеті.
Я є клієнтом Публічного акціонерного товариства Банк  «ТРАСТ», оскільки, між мною та Публічним акціонерним товариством  Банком «ТРАСТ» було укладено декілька кредитних договорів, а саме, Договір № R 051.0049785 від 13 липня 2015 року, Договір № R051.0048613 від 15 грудня 2014 року та Договір № R 051.0073445 від 05 травня 2016 року.
24.10.2016 року мені стало відомо, що о 8 годині 30 хвилин цього ж дня, було здійснено телефонний дзвінок до завідуючої кафедри «Економічних систем і управління інноваційним розвитком»  Одеського національного політехнічного університету Забарній Елеонорі Миколаївні, яка є одночасно моїм науковим керівником, з вимогами, щоб та звільнила мене із посади старшого викладача у Одеському національному політехнічному університеті, у зв’язку з тим, що у мене є борг за кредитними Договорами, що відкритті у ПАТ Банк «ТРАСТ». Також були повідомленні вимоги, щоб  Забарна Елеонора Миколаївна передала мені, Мішиній Ользі Борисівні, щоб я зв’язалась за телефоном
044-23-36-716 із Калініною Анастасією Миколаївною або Мороз Оленою Іванівною, у випадку не здійснення вказаних вимог, було озвучено погрози про здійснення фізичної розправи, та створення великих неприємностй.
Вказаний телефонний дзвінок здійснила особа, яка представилась Калініною Анастасією Миколаївною з телефонного номера- 044-23-36-716
Крім цього, на мій мобільний номер неодноразово телефонують як працівникиПублічного акціонерного товариства Банку «ТРАСТ» так і не відомі мені особи з вимогами сплатити борг. Під час однієї із таких телефонних розмов особа, яка телефонувала погрожувала мені фізичною розправою, розголошенням конфіденційних відомостей, та створенням мені неприємностей на роботі.
Телефоні дзвінки надходять з таких номерів – +38(067)111111111, +38(067)22222222, +38(067)33333333, +38(067)44444444.
Наголошую на тому, що мною не було надано інформації працівникам Банку, про відмову виконувати зобов’язання за кредитними Договорами.
Я вважаю, що у діяхКалініної Анастасії Миколаївни та Мороз Олени Іванівни  та невідомих мені осіб, які мало не щодня мені телефонують з погрозами  міститься склад кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 355 Кримінального кодексу України-Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань.
Згідно ст.355 Кримінального кодексу України:
« 1. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, тобто вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов'язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами, пошкодження чи знищення їх майна за відсутності ознак вимагання,-
карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
2. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб, або із погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, або поєднане з насильством, що не є небезпечним для життя і здоров'я, або з пошкодженням чи знищенням майна,-
карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.
3. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань, вчинене організованою групою або поєднане з насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, або таке, що завдало великої шкоди чи спричинило інші тяжкі наслідки,-
карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.»
Відповідно до ст. 55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано моральної, фізичної або майнової шкоди, а також юридична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової шкоди.
Згідно ч.2 ст.55 КПК України, права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
Відповідно ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.
Згідно ст. 218 КПК України, досудове розслідування здійснюється слідчим того органу досудового розслідування, під юрисдикцією якого знаходиться місце вчинення кримінального правопорушення.

ПРОШУ:

1. Прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 355КК України;
2. Внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
3. Встановити осіб, які вчинили відносно мене кримінальне правопорушення та їх місцезнаходження;
4. Повідомити мене письмово на мою поштову адресу, у встановленому законом порядку і строки, про початок кримінального провадження. «__»_________2016р _________________ М О.Б.