Заявление о преступлении ст. 366 УК Украины

До Малиновського ВП ГУНП України в Одеській області
65080, м. Одеси, вул. Ак. Філатова, буд. 23-В 

Від: С Олександра Олександровича,
який мешкає за адресою: 65098, м. Одеса, вул. Виїздна, буд. 1

Адреса для листування: 65012, м. Одеса,
вул. Велика Арнаутська, буд. 44, офіс 512

Заява
про кримінальне правопорушення

Суть кримінального правопорушення полягає в наступному:
У  провадженні Малиновського районного суду м. Одеси знаходиться справа № 521/17740/16-п про адміністративне правопорушення.
16.11.2016 р., ознайомившись з матеріалами справи № 521/17740/16-п, мною було встановлено, що в процесі провадження досудового розгляду факту вказаного адміністративного правопорушення, інспектором роти № 2 батальйону № 3 УПП в м. Одесі ДПП лейтенантом поліції Тростогон Михайлом Ігоровичем, був складений протокол про адміністративне правопорушення серії АП2 № 023074. 
При детальному вивченні оригіналу вказаного протоколу та його копії, яку я отримав, мною було виявлено, що ці документи не є ідентичними, оскільки на оригіналі є дата, час та місце складання протоколу, а на копії цих даних немає, хоча це технічно не можливо.
Це вказує на те, що записи у протоколі про адміністративне правопорушення серії АП2 № 023074 піддавались змінам шляхом дописки, у зв’язку з чим вважаю вказаний протокол про адміністративне правопорушення підробленим.
Окрім того інші дві особи, які дійсно винні в адміністративному правопорушенні втекли з місця події, оскільки на той момент я був пасажиром та не керував автомобілем, проте є його власником та залишився для прояснення ситуації, а в результаті мене зробили крайнім.
Відтак, вважаю себе потерпілим в даному кримінальному правопорушенні, оскільки внаслідок неправомірних та протиправних дій інспектора роти № 2 батальйону № 3 УПП в м. Одесі ДПП лейтенанта поліції Тростогон Михайла Ігоровича, які полягають в складанні, видачі ним завідомо неправдивого офіційного документу, а саме протоколу про адміністративне правопорушення серії АП2 № 023074, мені було заподіяно моральної шкоди.
За таких обставин я відчуваю постійні моральні страждання, депресії пов’язані з безкарністю осіб, які дійсно винні у адміністративному правопорушенні, за яке мене хочуть незаконно притягнути до адміністративної відповідальності, беззаконням та свавіллям в органах Управління патрульної поліції м. Одеси. Відчуваю переживання за своє здоров’я та пригнічений стан, оскільки знаходжусь у постійній нервовій та психологічній напрузі, що на мене знову можуть здійснити наклеп ні за що, ні про що. Від цього страждаю не лише я, але й мої близькі та рідні люди.   
Від цього кримінального правопорушення  постраждала також моя честь та гідність, як добропорядного громадянина.
Кримінально-правова кваліфікація кримінального правопорушення:
В діях інспектора роти № 2 батальйону № 3 УПП в м. Одесі ДПП лейтенанта поліції Тростогон Михайла Ігоровича, міститься склад кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366 Кримінального кодексу України – Службове підроблення.
Згідно ст. 366 Кримінального кодексу України:
«1. Складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів -
караються штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 
2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, -
караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
Враховуючи викладене, відповідно до ст. 366 Кримінального кодексу України та на основі ст.ст. 55, 56, 214 КПК України,

ПРОШУ:

1. Прийняти мою заяву про кримінальне правопорушення та внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 366 Кримінального кодексу України;
2. Притягти інспектора роти № 2 батальйону № 3 УПП в м. Одесі ДПП лейтенанта поліції Тростогон Михайла Ігоровича до кримінальної відповідальності за скоєння кримінального правопорушення, яке передбачене ст. 366 КК України;
3. Направити мені на адресу для листування, підтвердження про реєстрацію моєї заяви, номер кримінального провадження та П.І.Б. слідчого, який розпочав досудове розслідування;

Додатки:
1. Копія протоколу про адміністративне правопорушення серії АП2 № 023074;
2. Копія відривної копії протоколу про адміністративне правопорушення серії АП2 № 023074.


«__»______________2016 р.                 ________________    С О.О.