Заявление о привлечении к ответственности за ДТП

До управління патрульної поліції
м. Одеси ГУНП України в Одеській області
65114, м. Одеса, вулиця Ак. Корольова, 5

Заявники:
Т Ганна Геннадіївна, яка мешкає за адресою:
65088, м. Одеса, вул. Олександра Невського, буд. 1/1, кв. 1
тел. 067 111111111

К Тетяна Миколаївна, яка мешкає за адресою:
65122, м. Одеса, вул. Ак. Корольова, буд. 1, корп. 1, кв. 1
тел. 050 111111111

Заява
про притягнення до адміністративної відповідальності

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, складеного інспектором патрульної служби м. Одеси 1 роти 2 батальйону Кіртока І.О., 26.11.2015 року відносно громадянина Носуленко Володимира Олександровича, який керуючи автомобілем «CHEVROLET LACETTI»  державний номерний знак ВН 0095 ВІ в м.Одесі по вул. Ак. Вільямса, буд. 55 в сторону вул. Ак. Корольова здійснив проїзд перехрестя з придомової території на заборонений червоний сигнал світлофору, чим створив аварійну ситуацію, змусивши транспортний засіб «LANCER» державний реєстраційний номер АР 1010 АО під керуванням Т Г.Г. різко змінити напрямок руху, в результаті чого вона допустила зіткнення з автомобілем «LANOS», державний реєстраційний номер ВН 1996 АT, під керуванням К Т.М., що привело до пошкодження транспортних засобів, був складений адміністративний протокол.
Вказаний вище протокол про адміністративне правопорушення був направлений до Біляївського районного суду Одеської області за місцем проживання Носуленко Володимира Олександровича, який мешкає в смт. Хлібодарське, по вул. Маяцька дорога, буд. 14, кв. 10, для розгляду та прийняття в установленому законом порядку рішення.

Однак, після розгляду справи судом першої інстанції 13.06.2016 р. була винесена постанова про закриття провадження у справі, з наступних причин.
Інспектором ПС м. Одеси 1 роти 2 батальйону Кіртока І.О. було складено протокол серії АП2 №249855 про порушення громадянина Носуленко Володимира Олександровича вимог п. 8.7.3.е ПДР України за ст. 124 КУпАП, однак, згідно рапорту інспектора Кіртока І.О. при повторному виїзді на місце ДТП було встановлено, що громадянином Носуленко В.О. було порушено п. 10.2 Правил дорожнього руху, а не п. 8.7.3.е Правил дорожнього руху. 
В пункті 10.2 Правил дорожнього руху зазначено, що виїжджаючи на дорогу з житлової зони, дворів, місць стоянки, автозаправних станцій та інших прилеглих територій, водій повинен перед проїзною частиною чи тротуаром дати дорогу пішоходам і транспортним засобам, що рухаються по ній, а з’їжджаючи з дороги — велосипедистам і пішоходам, напрямок руху яких він перетинає.
Оскільки по цьому пункту Правил дорожнього руху не було складено додатковий протокол, суд вирішив закрити провадження у справі за відсутністю в діях Носуленко Володимира Олександровича складу адміністративного правопорушення. 
В матеріалах справи є належні та допустимі докази наявності вини у дорожньо-транспортній пригоді саме громадянина Носуленко В.О. 
При таких обставинах, на підставі вищевикладеного та керуючись Кодексом про адміністративні правопорушення України, -

Просимо:

1. Притягнути до адміністративної відповідальності громадянина Носуленко Володимира Олександровича, який проживає за адресою смт. Хлібодарське, по вул. Маяцька дорога, буд. 14, кв. 10, за порушення вимог п. 10.2 Правил дорожнього руху України за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення;
2. Про результати повідомити у встановленому законом порядку.

Додатки:
1.  Копія постанови Біляївського районного суду Одеської області від 13 червня 2016 року по справі № 496/1803/16-п у 1 прим.

«___» червня 2016 року                             _______________                           К Т.М.

«___» червня 2016 року                             _______________                           Т Г.Г.