Зразок заяви про кримінальне правопорушення ст. 296 КК України

До Малиновського РВ ОМУ ГУМВС
України в Одеській області

Від Логвін Валерія Анатолійовича
28.11.1962р.н., який мешкає за адресою:
м. Одеса, Люстдорфська дорога, 111/11
т. 099999999

Заява

17.06.2015р. о 10:00 я знаходився за адресою: м. Одеса, Малиновський район, вул. Богдана Хмельницького біля Єврейської лікарі.
В цей час я приїхав до моргу з метою отримати свідоцтво про смерть померлої на кануні Токолової Валентини Леонідівни, нащадком якої я є згідно заповіту.
Біля моргу я зустрів малознайомих мені людей, котрі були родичами загиблої Валентини Леонідівни, а саме:
1. Племінник Олександр (його телефон: 0633333333);
2. Тесть племінника Олександра, ім’я якого я не знаю;
3. Сестра померлої, ім’я якої я не знаю;
4. Друг племінника, ім’я якого я не знаю.
Більш розвернутих даних вказаних осіб я не знаю.
Вказані особи підійшли до мене та почали кричати на мене нецензурною лайкою та вимагати, щоб я віддав їм свідоцтво про смерть Токолової Валентини Леонідівни. Вони здійняли скандал, погрожували мені нанесенням тілесних ушкоджень, ображали мене та вели себе вкрай зухвало.
Особиста неприязнь нападників на мене визвано тим, що померла за життя оформила на мене заповіт на своє майно, що вкрай не сподобалося її родичам. Я був приголомшений поведінкою хуліганів, оскільки померла ще не покоїлася в землі, а вони вже ділили її майно. В процесі висловлення погроз вказані особи випитували про майно померлої, де вона зберігала цінності та таке інше.
Оскільки я боявся, що вони почнуть втілювати свої погрози та наносити мені тілесні ушкодження, я був вимушений віддати їм свідоцтво про смерть Токолової Валентини Леонідівни. Після цього я направився далі оформлювати документи на поховання померлої.
Уся ця ситуація, мене, як нормальну людину, дуже приголомшила та пригнітила. Поведінка зазначених осіб в мене не визиває нічого іншого, як відразу. Ці люди, за життя Токолової Валентини Леонідівни не доглядали та не піклувалися за нею, проте, як тільки дізнатися про її смерть, вже наступного дня приїхали та почали ділити майно померлої, та не деінде, а просто у морзі.
Я доглядав Валентину Леонідівну за її життя ти оплатив її поховання після смерті, а все, що спромоглися зробити її родичі, це вчинити лайку біля моргу, звідки ще не вивезли тіло покійної.
На підставі викладеного, -

Прошу:
1. Зареєструвати заяву у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 296 КК України;
2. Встановити особи та притягти до кримінальної відповідальності винних у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 296 КК України, відносно мене осіб;
3. Проінформувати мене про результати розгляду моєї заяви.

23.06.2015р. _____________________________ Логвін В.А.