Образцы‎ > ‎Жалобы‎ > ‎

Скарга до прокуратури на слідчого


Прокурор Одеської області
Сакварелідзе Давіду Георгійовичу

Адвоката Зачепіло Олександра Вікторовича
м. Одеса вул. Велика Арнаутська
буд. 44/512
т. 050 8000 977 
діючого в інтересах
Тор Олексія Сергійовича, 
01.01.1991 року народження, 
мешкає: м. Одеса вул. Кругова буд. 1.
тел. 066 111111111

Заява

Шановний Давіде Георгійовичу, звертаюся до Вас з наступною заявою:
В ніч з 13 на 14 січня 2015 року невідомі особи біля приміщення бару за адресою: м. Одеса вул. Новощепний ряд, 7/9 шляхом застосування фізичного насилля спричинили Тор О.С. тілесні ушкодження та відкрито заволоділи його майном, в результаті чого причинили йому тілесні ушкодження у вигляді важкої хребетно-спинномозкової травми, забій, здавлення спинного мозку на рівні С5-С6, компресійно-осколковий перелом тіла С6, верхній пара парез.
Причинені йому тілесні ушкодження є настільки тяжкими (поломаний хребет), що він досі не може ходити, сидить лише в інвалідному візку та постійно лікується. Зараз він отриманв 1 групу інвалідності. Вказані нелюди зробили Олексію інвалідом та досі знаходяться на свободі.
За даним фактом порушене кримінальне провадження № 12015160500000488 від 20.01.2015 року за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України.
В ході розслідування були встановлені особи які скоїли відносно Олексія вказане кримінальне правопорушення. Це Бранецкій Олександр Павлович, який мешкає м. Одеса вул. Новощепний ряд 11/9, Алчев Миколай Дмитрович мешкає м. Одеса вул. Хуторская буд. 43.
Однак до теперішнього часу не дивлячись на те, що пройшло велика кількість часу з моменту скоєння злочину та встановлення винуватців, вказані особи досі знаходяться на свободі та не притягнути до відповідальності.
Слідство по вказаній справі не ведеться зовсім: є злочинці, є докази підтверджуючи їх вину, а справедливості нема. Все говорить про корупційну складову працівників органів внутрішніх справ причетних до розслідування вказаного злочину.
Слідчим не вірно зроблена кваліфікація вказаного кримінального правопорушення, оскільки в Олексія було вкрадене майно в матеріалах справи про це нічого не вказано. Фактично відносно нього було скоєно розбійний напад. Тому злочинці повинні бути притягненні до відповідальності за розбій, та навмисне нанесення тяжких тілесних пошкоджень.
Вказане кримінальне провадження довгий час ніхто не розслідував зовсім, потім воно почало передаватись від одного слідчого до іншого.
У теперішній час слідством по вказаній справ займається слідчій СВ Шевченьковського ВП Приморського ВП м. Одеса ГУНП України в Одеській області старший лейтенант поліції Коваль О.А. 

Прошу:

1. Взяти розгляд моєї заяви на особистий контроль.
2. Провести перевірку по факту бездіяльності працівників ОВС по кримінальному провадженню № 12015160500000488.
3. Притягнути до кримінальної відповідальності винуватих осіб які скоїли відносно потерпілого вказане кримінальне правопорушення: Бранецкого Олександра Павловича, який мешкає м. Одеса вул. Новощепний ряд 11/9, Алчева Миколи Дмитровича мешкає м. Одеса вул. Хуторская буд. 43.
4. Вирішити питання про  обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою вказаним особам.

«        »__________2016 р Зачепіло О.В.