Образцы‎ > ‎Жалобы‎ > ‎

Скарга на співробітника поліції

Начальнику УДАІ ГУМВС України в Одеській області

Від Бєловорлова Андрія Ігоровича
який мешкає за адресою:
м. Одеса, вул. Маршала Малиновського, 11/11,
т. 09311111111

Скарга

12.10.2015р. о 18:00 я на своєму автомобілі Тайота Кровн н.з. ВН 5915 ЕО рухався по вул. Кібальчича у напрямку перехрестя з вул. Маршала Малиновського м. Одеси.
Під’їхавши до вказаного перехрестя я побачив, що на вул. Маршала Малиновського, від пров. Квіткового до світлофору на вул. Гайдара, затор з транспортних засобів.
Задля того, щоб здійснити поворот праворуч, враховуючи, що я виїжджав на нерегульоване перехрестя з другорядної дороги, я увімкнув правий світовий сигнал повороту та пропускав автомобілі, які, дуже повільно, рухалися у заторі по вул. Маршала Малиновського.
Побачивши, що автомобіль, який рухався у правому ряду в заторі, пропускає мене, я виїхав на перехрестя, та враховуючи, що на наступному перехресті мені треба було повертати ліворуч, та у лівій полосі вул. Маршала Малиновського перешкоди не було, я заїхав на ліву полосу затору таким чином, що мій автомобіль був розташований по-діагоналі між лівою та правою полосою. В цей момент потік автомобілів у заторі зупинився та я став чикати, поки автомобілі рушать знов, задля того, щоб завершити маневр та стати у лівий ряд.
Ліворуч від мене у лівому ряді вул. Маршала Малиновського стояв автомобіль Фольксваген Таурег н.з. ВН 0072 ЕС, під керуванням невідомої мені жінки. Коли світлофору на вул. Гайдара показав зелений сигнал, колона автомобілів у заторі почала поступово просуватися вперед. В цей момент я побачив, що автомобіль Фольксваген Таурег, який знаходився ліворуч, почав рухатися прямо на мене. Я почав сигналити ти кричати водію, щоб він зупинився, проте водій не почула мене, та в результаті цього допустила зіткнення.
Після ДТП на місце приїхав наряд поліції та не розібравшись у ситуації у відношенні мене був складений протокол про адміністративне правопорушення серії АП2 № 247072 від 12.10.2015р.
Вказаний протокол був складений ІПС 2 роти 3 батальйону рядовим міліції Сандуняк Сергієм Володимировичем.
Згідно п. 10.1. Правил дорожнього руху України «Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.»
Таким чином, саме водієм автомобіля Фольксваген Таурег н.з. ВН 0072 ЕС було допущене порушення правил дорожнього руху, а саме початок руху не переконавшись що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху, що спричинило пошкодження мого транспортного засобу.
Враховуючи викладене, вважаю, що протокол про адміністративне правопорушення було складено незаконно та особа, яка його склала має бути притягнута до дисциплінарної відповідальності.
Враховуючи вищевикладене,- 

Прошу:

1. Взяти розгляд вказаної заяви під особистий контроль;
2. Притягти до дисциплінарної відповідальності ІПС 2 роти 3 батальйону рядового міліції Сандуняк Сергія Володимировича за незаконне та необґрунтоване складання протоколу про адміністративне правопорушення серії АП2 № 247072 від 12.10.2015р.
До заяви додається:
1. Копія протоколу про адміністративне правопорушення серії АП2 № 247072.

24.10.2015р.           ________________        Бєловорлов А.І.